Tanky na dálkové ovládání věrně napodobující své reálné předchůdce. RC tanky jsou vybaveny buď bezpečným infračerveným bojovým systémem nebo airsoftovými kuličkami, proto zvažte, který systém střelby je pro vás v rámci bezpečnosti vhodnější. Většina tanků na ovládání s infračervenými střelami disponuje také ukazatelem životů nebo funkcí automatického vypnutí po zásahu, což dělá bitvu ještě zábavnější.

Nabízíme široké rozpětí RC tanků v různých měřítcích, od malých tanků Abrams v měřítku 1:72 až po velké modely tanků v měřítku 1:16 typu Tiger. Velmi oblíbené jsou také RC tanky Torro, disponující realistickým zpracováním s různými typy zbarvení a zvukovými efekty. V rámci této značky doporučujeme RC tank Torro T34/85, nejpropracovanější modele v naší nabídce, který je navíc s dopravou zdarma.

Tanky není nutno zakupovat po jednotlivých modelech, nabízíme také sety tanků na ovládání, u kterých si můžete být jistí, že budou správně fungovat i současně a mohou tak bojovat prosti sobě. Pokud neplánujete zakoupit sadu a chcete mít jistotu, že tanky mohou proti sobě bojovat, vyberte si z kategorie RC tanků s ovládáním na frekvenci 2,4 GHz.

Zobrazeno 1–15 z 16 výsledků