Jednou z nejoblíbenějších kategorií mezi RC modely jsou drony. Nabízíme kvadrokoptér v různých velikostech a cenových relacích od nejmenších mini, které jsou vhodné i pro létání v uzavřených prostorech, až po drony pro náročnější zákazníky s pokročilými funkcemi jako jsou follow me pro automatické následování objektu či FPV přenosem videa.

Pro začátečníky jsou vhodné drony s barometrem, které automaticky řídí výšku letové hladiny a tím usnadňují ovládání. Další užitečnou funkcí pro méně zkušené uživatele je automatický start/přístání – po stisknutí tlačítka dron sám vzlétne či přistane. Některé jsou dokonce vybavené GPS, díky čemu si pamatují místo odkud vylétly a umí se zde také vrátit, svůj dron tak jen tak neztratíte.

V nabídce jsou také kvadrokoptéry vybaveny kvalitní HD kamerou, Full HD kamerou či dokonce kamerou se 4K rozlišením, které přenášejí obraz do chytrého zařízení nebo dálkového ovládání. Pokud máte zájem o levnější dron nabízíme také varianty bez kamery. Mezi velmi oblíbené a dostupné patří drony Syma. Vhodnou alternativou místo dronů jsou také RC vrtulníky.

Zobrazeno 1–15 z 56 výsledků