Pro doručení do Vánoc doporučujeme objednávat do 12. 12.

RC auto BMW DRIFT HSP Flying Fish 2

Kód: DS49734006
Neohodnoceno
Značka: HSP
2 490 Kč
Skladem

RC auto určeno pro driftování, měřítko 1:16, pohon 4x4, plnulá regulace rychlosti, ovladač 2,4 GHz, rychlost až 35 km/h

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drift, anebo jízda v řízeném přetáčivém smyku, každodenně získává nové příznivce! Nelze se tomu divit! Představte si, že přidáváš plyn naplno, motor vyje v nejvyšších otáčkách, a Vy v zatáčce šikovně jedete bokem jako na ledu. To je právě drift! Tím to ale nekončí. Drifteři to zvláštní subkultura milující tuningové doplňky. Výkonné motory, oko přitahující třpyt chromu a neonů, zároveň ale chytrá a šikovná, technická jízda - toto je svět RC driftudo kterého vás srdečně zveme!

Model HSP Flying Fish, který dáváme do dražby je opravdu vynikající auto pro driftování! Zvlášť pro začínající řidiče. Jeho konstrukce je založená na populárních a ověřených cestovních modelech aut RC v měřítku 1:16. Navíc předvedený model je standardně vybaven speciálními kompozitovými pneumatikami pro rychlou jízdu ve smyku a velmi kvalitními disky ve stylu Yokomo. Pohon všech 4 kol zaručuje dobré vedení modelu na různých druzích povrchů jako např. asfalt, kachlíky, parkety dokonce i podlahoviny a koberce!

Auto je snadno ovladatelné dokonce i pro začínající řidiče. Nenajdeš moc modelů, které by poskytovaly tolik možností a dovedly při tom odpustit mnoho začátečnických chyb řidiče. Jak se sluší na driftové auto v té třídě, dostáváte k němu všechno, co potřebujete: nastavitelná výška karosérie, nastavitelný odklon kol, stabilní podvozek, speciální kontrolér ESC atd. Všimněte si prosím, že tady uváděné auto je menší než standardní auta pro drifting v měřítku 1:10. Díky menším rozměrům se auto mnohem lépe osvědčí tam, kde jde opravdu o centimetry. Pokud chcete zatrénovat třeba v pohodlí, doma, aniž byste museli pokaždé opravovat nábytek, tak rozhodně musíte vyzkoušet náš model. Pamatujte si, v každé chvíli můžete vyjít s autem ven abyste nalezli kousek asfaltu.

Model vám dorazí plně sestavený hotový k jízdě. Budete potřebovat jen 8ks AA baterií pro vysílač. Obsahem balení jsou: kompletně sestavený model, RC souprava, sada akumulátorů a nabíječka. Model je dostupný v dvou různých variantách, žlutě-modrá, a stříbrně-červená.

Doplňkové parametry

Kategorie: RC auta
Frekvence: 2,4 GHz
Měřítko: 1:16
Vlastnosti: plynulá regulace rychlosti, pohon 4x4, drift
Délka auta: 27 cm
Šířka auta: 14 cm
Výška auta: 8 cm
Auto je vhodné do interiéru: ne
Auto je vhodné na ven: ano
Typ motorů v autě: stejnosměrné
Rychlost auta: 35 km/h
Doba jízdy auta: 15 min
Kapacita akumulátoru v autě: 1100 mAh
Napětí akumulátoru v autě: 7,2 V
Typ akumulátoru do auta: Nicd
Typ nabíječky: 230 V
Napájení ovladače k autu: 8xAA
Dosah ovládání auta: 150 m
Konstrukce ovladače k autu: pistolový
Plynulá regulace rychlosti: ano
Plynulá řízení zatáčení: ne
Vodotěsnost (potopení): ne
Voděodolnost (stříkající voda): ne