RC auta na dálkové ovládání s elektrickým pohonem patří mezi nejpopulárnější RC modely. V nabídce máme RC modely aut různých měřítek a kategorií – monster trucky, buggy, trial (terénní) i licencované modely aut reálných automobilových značek. Ty nejvýkonější modely dosahují rychlosti až 60 km/h.

Pokud máte v plánu provozovat více aut na jednom místě současně, vyberte si auta na ovládání s různou frekvencí ovladače. Pro bezproblémové ovládání vícero RC aut, doporučujeme modely s frekvencí ovladače 2,4 GHz, na které nebude docházet k vzájemnému rušení signálu.

Při výběru auta zvažte také prostředí, ve kterém jej chcete ovládat. Pokud se s modelem budete pohybovat v náročnějším prostředí, vyberte si z monster trucků, buggy nebo podobných RC aut s pohonem 4×4. Tyto modely jsou vhodné jako auta na dálkové ovládání do terénu. V nabídce naleznete i voděodolné a vodotěsné RC auta, kterým nevadí ani přímý kontakt s vodou.

Pro nejmenší ratolesti jsou vhodnější malé a odolné modely z kategorie RC auta pro děti. Chcete-li si se svým autem více vyhrát a nemáte zájem RTR (sestavený) model, vyberte si z kategorie RC stavebnic a své auto na dálkové ovládání si sami postavte.

Zobrazeno 1–15 z 145 výsledků