HSP Spatha 2,4 GHz 1/10


RC auto typu truggy, měřítko 1:10, pohon 4×4, proporcionální řízení, odolné šasi, rychlost až 35 km/h, ovladač 2,4 GHz, voděodolné

3 590,00 

Skladem

+ doprava zdarma!

HSP Spatha 1/10

Rodinu off-road aut na podvozku Spatha 1:10 4WD charakterizuje odolné šasi z kompozitního plastu, náhon na všechna čtyři kola, či nezávisle zavěšené nápravy s olejovými tlumiči s vinutými pružinami. Pohonné ústrojí je plně uložené na kuličkových ložiscích, převodovka je chráněna proti vniknutí nečistot a diferenciály jsou planetové. Nové voděodolné regulátory Hobbywing zajišťují dokonalý chod modelu.Vše pod atraktivní lexanovou karoserii.

MODERNÍ FREKVENCE 2,4 GHz

JEDNODUCHÉ A INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ
POHON VŠECH KOL 4X4

HSP Spatha je nejnovější truggy v měřítku 1:10 od HSP (Himoto). Model je určen k jízdě po nezpevněném terénu, trávě, šotolině a jiných površích. Koncepce Truggy kombinuje výhody podvozku buggy a monstery, což zaručuje rychlou jízdu v terénu. RC model auta je vhodný pro začátečníka i pokročilejší jezdce.

RC Auto je osazeno kuličkovými ložisky na všech kolech, jízda je tedy plynulejší a životnost delší. RC Spatha má rádiový systém 2,4 Ghz End Point Adjustment (EPA), jehož prostřednictvím můžeme individuálně nastavit provoz každého ovládaného kanálu. Můžete tedy omezit maximální rychlost RC modelu na požadovanou hodnotu, což je velmi užitečné pro začátečníky a děti. Tento systém umožňuje vyvarovat se příliš rychlé jízdě a poškození vozu vysokým nárazem. Každý pokročilý RC modelář ví, že tyto funkce jsou velmi užitečné. V této cenové třídě se těžko hledá RC model s lepší výbavou a funkcemi.

  • Široký rozchod a velké olejové kovové tlumiče poskytují odpovídající přilnavost a stabilitu v zatáčkách.
  • Dostatečná světlá výška a pohon 4×4 umožňuje jízdu i náročnějším terénem.
  • Ke zvýšení voděodolnosti doporučujeme přikoupit Nanoprotech Electric

  Obsah balení:

  • Model Himoto Spatha 2,4 Ghz
  • Radio 2.4GHz
  • Dobíjecí aku 2000 mAh
  • Nabíječka
  • Návod k použití
Katalogové číslo: 849224 Kategorie: Značka:HSP