5 doporučených RC aut na dálkové ovládání do 1000 Kč

Hledáte nenáročné RC auto se skvělým poměrem cena/výkon? Vyberte si z následující nabídky doporučených aut na dálkové ovládáním, které udělají radost všem věkovým kategoriím. Naleznete zde různé typy RC aut – licencované silniční modely i crawlery určené do náročnějšího terénu.

Auto na dálkové ovládání do nejnáročnějšího terénu

Máte v plánu s autem jezdit venku v náročnějších podmínkách a nejde vám tolik o rychlost? Tento požadavek přesně splňují RC auta z kategorie trial. Skvělými auty za příznivou cenu jsou modely Conqueror v měřítku 1:18 s vysokými podvozky a velkými gumovými koly, které nabízíme ve třech barevných variantách – červená, modrá a zelená. Pohon všech čtyř kol (4×4) umožňuje skvělou průjezdnost a snadné ovládání od asfaltu po písek, jediným rizikem je vlhké prostředí a voda. Díky frekvenci 2,4 GHz si jízdu může užít více modelů současně.

Cena: 990 Kč modrá varianta, červená varianta, zelená varianta

RC auto na dálkové ovládání do terénu

Akrobatické mini RC auto

Skvělým autem se kterým si děti užijí spoustu legrace je akrobatické mini RC auto v měřítku 1:28. Model auta je vhodný jak do vnitřních tak do venkovních prostorů a to díky velmi kvalitním pneumatikám. Jednoduché ovládání funguje až na 20 metrů a díky provozní frekvenci 2,4 GHz nehrozí rušení s jinými auty jinými hračkami na dálkové ovládání. Autíčko je ve verzi RTR, takže si s ním děti mohou hrát ihned po vytažení z krabice.

Cena: 999 Kč

RC auto na dálkové ovládání do 1000 Kč

Rychlé mini buggy na dálkové ovládání

Velmi oblíbeným RC autem se kterým snadno zaženete nudu je “RC high speed car 2019”. Model je vybaven 5 volitelnými rychlostními stupni a odpruženou zadní nápravou, díky které zvládne bez problému skákat a dělat salta. Jak je model malý (délka je 11 cm), tak je čiperný. Maximální rychlost je až zavratných 30 km/h a díky dvou zabudovaným frekvencím si můžete užít závody s dalším autíčkem. Autíčko má zabudovanou pohonnou baterii, kterou jednoduše dobijete přes ovladač.  Součastí balení jsou navíc i plastové kužely, kterými si můžete vyznačit svou závodní dráhu.

Cena: 799 Kč

Terénní RC auto s pohonem 4×4

Dálkově ovládáné terenní auto s pohonem všech 4 kol není úplně typickým RC autem. Je vybaveno speciálními typy kol, se kterými je lehké jej dostat do smyku a v rukou zkušeného řidiče může na vozovce provádět různé akrobatické prvky. Toto auto navíc disponuje tzv. demonstračním režimem, díky čemuž se po stisknutí příslušného tlačítka začne pohupovat do stran a přehrávat hudbu z věstaveného reproduktoru. Model auta je v měřítku 1:16 a lze s ním jezdit rychlostí až 20 km/h. Bezproblémový chod více modelů zároveň umožňuje ovládácí frekvence 2,4 GHz, které funguje až na 100 metrů!

Cena: 999 Kč

Auto na dálkové ovládání do terénu

Stavebnice Porsche na dálkové ovládání

Podporujte představivost a kreativního ducha dětí tímto RC modelem, které je navrženo podle auta Porsche 918. Autíčko skládájící se ze 421 částí, které jsou navíc kombinovatelné s Legem, je po postavení plně funkční a díky 2,4 GHz vysílačce lze ovládat až na 25 metrů. S tímto RC autem je po dobítí možné jezdit až 30 minut a nabíjení trvá v porovnání s jinými auty na dálkové ovládání kratší dobu.

Cena: 999 Kč

RC auto na dálkové ovládání Porsche 918

Nezamlouvá se vám nic z našeho výběru? Prohlédněte si všechmy RC modely aut do 1000 Kč.