5 doporučených RC aut na dálkové ovládání do 1000 Kč

Hledáte nenáročné RC auto se skvělým poměrem cena/výkon? Vyberte si z následující nabídky doporučených aut na dálkové ovládáním, které udělají radost všem věkovým kategoriím. Naleznete zde různé typy RC aut – licencované silniční modely i crawlery určené do náročnějšího terénu.

Rychlé mini buggy na vysílačku

Velmi oblíbeným RC autem se kterým snadno zaženete nudu je “RC high speed car 2019”. Model je vybaven 5 volitelnými rychlostními stupni a odpruženou zadní nápravou, díky které zvládne bez problému skákat a dělat salta. Jak je model malý (délka je 11 cm), tak je čiperný. Maximální rychlost je až zavratných 30 km/h a díky dvou zabudovaným frekvencím si můžete užít závody s dalším autíčkem. Autíčko má zabudovanou pohonnou baterii, kterou jednoduše dobijete přes ovladač.  Součastí balení jsou navíc i plastové kužely, kterými si můžete vyznačit svou závodní dráhu.

Cena: 699 Kč

Policejní RC auto SWAT truck

Pokud hledáte RC model více podobný reálným autům toto policejní auto na dálkové ovládání v měřítku 1:14 je trefa do černého. Toto auto s krásným designem díky vysokému podvozku a velkým kolům zdolá i méně rovné venkovní povrchy, samozřejmě ale je vhodné i na ježdění doma. Doba jízdy je až 15 minut a až dojde šťáva, velkou výhodou je USB nabíjení, RC auto je tak možné nabíjet takřka kdekoliv. Mezi další hlavní přednosti patří také frekvence 2,4 GHz, jízda více modelů současně tak nebude žádný problém.

Cena: 999 Kč

Auto na dálkové ovládání do nejnáročnějšího terénu

Máte v plánu s autem jezdit venku v náročnějších podmínkách a nejde vám tolik o rychlost? Tento požadavek přesně splňují RC auta z kategorie trial. Skvělými auty za příznivou cenu jsou modely Conqueror v měřítku 1:18 s vysokými podvozky a velkými gumovými koly, které nabízíme ve třech barevných variantách – červená, modrá a zelená. Pohon všech čtyř kol (4×4) umožňuje skvělou průjezdnost a snadné ovládání od asfaltu po písek, jediným rizikem je vlhké prostředí a voda. Díky frekvenci 2,4 GHz si jízdu může užít více modelů současně.

Cena: 990 Kč modrá varianta, červená varianta, zelená varianta

Postavte si vlastní sporťák na dálkové ovládání

Pro všechny malé stavitele a inženýry doporučujeme jednu z našich RC stavebnic značky Double Eagle. Součástí stavebnice je plánek, podle kterého můžete sestavit 2 různé RC auta z celkového počtu 453 dílků. Stavebnice je však kompatibilní i s Legem, proto jsou možnosti omezené pouze na fantazii stavitele. Postavený model je v měřítku 1:14, má otevírací kapotu i dveře a lze jezdit rychlostí až 7 km/h. Bezproblémový chod více modelů zároveň umožňuje ovládácí frekvence 2,4 GHz.

Cena: 990 Kč

Licencovaný model skutečného auta

Licencovaný RC model vyrobený podle sportovního SUV vozu BMW X6 v měřítku 1:14 je skvělou volbou pro všechny, kteří mají rádi RC auta podle reálných aut. Model s karosérii a nosného rámu z odolného plastu je dlouhý 30 cm a disponuje perfektním detailním zpracováním a efektními LED světlomety. Jelikož je to silniční vozidlo, je určeno spíše pro hladší povrchy, na kterých dokáže jezdit až 20 minut maximální rychlostí 15 km/h. Model je k dispozici ve několika barevných variantách – bílá, černá a červená.

Cena: 990 Kč bílá, černá a červená

Nezamlouvá se vám nic z našeho výběru? Prohlédněte si všechmy RC modely auto do 1000 Kč.